Hakkımızda

Neden Biz?

NZF Uluslararası  Gözetim, Denetim ve Analiz Hizmetleri Ltd. Şti., bağımsız olarak denetim, gözetim, numune alma, hazırlama, analiz hizmetleri ile birlikte sayım, miktar ve hasar tespiti işlemlerini de içeren sayım, kalite ve miktar hizmetleri veren gözetim kuruluşudur.

Dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlara profesyonel ve güvenilir gözetim, denetim, analiz ve teknik danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. İster bir maden sahasında, ister işleri teslim alırken veya lojistik zincirin önemli noktalarında hizmetlerimize ihtiyacınız olduğunda, size yardımcı olmak için buradayız.

 

0 +
Mutlu Müşteri
0 +
Yıllık Deneyim
0 +
Nitelikli Personel

About Us

NZF International Surveying, Inspection and Analysis Services Ltd. Şti. is a surveying agency that provides independent inspections, surveying, sampling, preparation, analysis services as well as tally, quality and quantity services including counting, quantity and damage assessment. 

The NZF team consists of highly educated surveyors who are experts in their field and supervision. We provide professional and reliable inspection, analysis and technical consulting services to organizations around the world. Whether you need our services at a mining site, on pick-up or at key points in the logistics chain, we're here to help. 

HEDEFİMİZ

NZF Uluslararası Gözetim, Denetim ve Analiz Hizmetleri Ltd. Şti. olarak, Türkiye'de 20 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren deneyimli/uzman sörveyorlarımızla, yenilikçi çözümlerle güven oluşturuyoruz. Amacımız güvenilir, sorumlu, hırslı, açık ve kapsayıcı olarak tercih edilen ve vazgeçilemez bağımsız gözetim firması olmaktır.

 

NZF tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle ile müşterilerimize  ürünlerinin, işlemlerinin ulusal mevzuata ve uluslararası standartlara, çevre yönetimine ve kendi gereksinimlerine uygun olarak güven sağlayan  doğru gözetim, denetim tespiti ile en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Güçlü değerlerimiz, bağımsızlığımız doğruluk ve dürüstlüğümüz ile güven inşaa etmektir.

 

PRENSİBİMİZ

Prensibimiz kontrollü, verimli, güvenilir, uyumlu ve risk yönetimine uygun hizmet vermektir. İş alanlarımızı geliştirip yeni değerler katmaktır. İnsan kaynakları gücünü, güven, süreklilik, kalite ve yetenekle birleştirip, sürekli gelişimdir.

Çalışanlarımız kendi alanlarında uzmandır ve metaller, mineraller, katı yakıtlar ve tarım sektörlerinde geniş bir ürün yelpazesinde uzmanlaşmıştır. Tüm operasyonlarımızın müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmasını sağlamak için sıkı kalite standartlarını koruyoruz.